Flaga Anglii

Szanowni Państwo

Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy. Jesteśmy producentem dekoracyjnych elementów wyposażenia wnętrz, ogrodów i elewacji.

Produkujemy:

Technologia jaką wykorzystujemy oraz materiały produkcyjne cechują się bardzo wysoką opornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu nasze wyroby mogą znaleźć zastosowanie zarówno we wnętrzach (łazienki, salony), jak na zewnątrz (baseny, tarasy, elewacje...).

W procesie tworzenia nowych wzorów często odwołujemy się do najlepszych tradycji rzeźbiarskich i architektonicznych. Ponieważ istotą naszej działalności jest tworzenie przedmiotów pięknych i zarazem użytecznych, w dążeniach naszych korzystamy z wiedzy i umiejętności rzeźbiarzy i architektów. Owocem tej współpracy jest zróżnicowana stylistycznie gama produktów; antyczne kolumny – nowoczesne pilastry.

Ważnym elementem naszej działalności jest wykonywanie od podstaw wzorów zlecanych przez klientów.

Paleta kolorystyczna naszych wyrobów jest nieograniczona.

Dzięki zastosowaniu naszych wyrobów w aranżacjach architektonicznych, najbliższe otoczenie stanie się eleganckie, komfortowe, przyjazne człowiekowi, a tak trywialne w swej funkcji wnętrza jak łazienka, jadalnia czy przedpokój zyskają nowy blask i zostaną podniesione do rangi dzieła sztuki.

NASZE WYROBY NIE SĄ WYROBAMI Z GIPSU !!!


copyright(©) 2008 KLDekor co nowego? // projekt: www.chariot.pl